Саме зараз, компанія ТЕПЛОТОРІЯ  оголошує акцію на свої послуги. Суть акції полягає в тому, що тепер ви можете замовити установку обладнання для комунікацій в розстрочку. Вона поширюється на всі види робіт без відсотків. Всі умови, щодо кожного об’єкта, обговорюються індивідуально.

Види послуг за умовами акції:

Крім того, компанія забезпечує безкоштовне проектування. Від замовника потрібно вихідні технічні характеристики і фахівці виготовлять проект робіт. Головне завдання – розробити найбільш економічний, комфортний та якісний варіант комунікацій!

Більш того, ТЕПЛОТОРІЯ надає 2 роки гарантії на всі види послуг і додаткову гарантію на все встановлене обладнання. Ну а, сервісною службою, підтримується гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Під час і після установки відбувається постійний контроль якості виконаних робіт. Ведеться відео і фото фіксація всіх етапів реалізації проекту. За цим стежать інженери і проводиться необхідне тестування на фінальному етапі. Ви можете бути повністю впевнені в тому, що вас не підведуть ні за термінами, ні за якістю.

Монтаж і запуск інженерної мережі в розстрочку – це найкраща, вигідна пропозиція на ринку!!!

Якщо вас зацікавили умови акції, тоді зв’яжіться з нами по одному з телефонів, які вказані на сайті.