Основним завданням модернізації систем опалення є зменшення витрат енергоносіїв, що дозволяє значно економити на опаленні вашого будинку і полегшує вплив на навколишнє середовище.

Модернізація не займе багато часу: нова система опалення встановлюється за найкоротші терміни. Особливо, якщо монтаж виконують фахівці компанії “ТЕПЛОТОРІЯ”. Після модернізації ви можете залишити своє джерело енергії або поставити нову сучасну систему опалення. Важливо розуміти, що стандартного рішення не існує. Наші експерти завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант,  відповідний саме під ваші потреби.

Вид работОд. вим.Ціна, грн.
ПРОЄКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯшт.700
ЗАМІНА СТОЯКА ОПАЛЕННЯшт.1900
ПЕРЕПАКУВАННЯ РАДІАТОРІВ ОПАЛЕННЯшт.630
ДЕМОНТАЖ ТРУБ ОПАЛЕННЯпог./ м10
ДЕМОНТАЖ КОТЛА (БОЙЛЕРА)шт.800
ПРОМИВАННЯ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯкомплекс1200
ОЧИЩЕННЯ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯкомплекс2100

Хочете дізнатися, скільки буде коштувати ваш проект? Залиште заявку та отримайте детальний розрахунок!

Заходи щодо зниження витрат на опалення

Ще 10 років тому, коли ціни на енергоносії для населення були досить демократичними, питання енергоефективності систем опалення практично не порушувалося. На жаль, зараз ситуація кардинально змінилася: подальше використання морально застарілого обладнання щороку призводить до зростання експлуатаційних витрат на утримання опалювальних систем. Дуже добре, якщо завдання по підвищенню ефективності опалювальної системи вирішується ще на етапі проектування проведенням комплексу заходів, які зводяться, в основному, до зниження тепловтрат будівлі і комунікацій.

Але що робити, якщо спорудження вже побудоване, а поліпшити теплоізоляцію будівельних конструкцій немає ні фізичної, ні фінансової можливості? Вихід в удосконаленні самої системи обігріву. Грамотна модернізація системи опалення дозволить значно знизити споживання теплоносіїв, зберігаючи високий рівень комфорту в приміщеннях. Інженери компанії «Теплоторія» розробили комплекс ефективних заходів, що дозволяють значно знизити витрати на опалення.

Заміна застарілого теплогенератора

Для зниження споживання газу раціонально провести заміну класичного конвекційного котла на сучасну конденсаційну модель. За рахунок високого ККД (від 99%) таке обладнання дає значну економію у споживанні «блакитного палива», забезпечуючи зниження витрат на опалення.

Важливо розуміти, що серйозна економія газу при використанні конденсаційного опалювального обладнання спостерігається в опалювальних системах, де температура теплоносія на зворотному контурі не перевищує 55°С. Тільки в цьому випадку в теплообміннику котла буде відбуватися конденсація водяних парів, що дає приріст ККД. Одним з варіантів створення низькотемпературних систем обігріву є опалення приватного будинку за допомогою водяної теплої підлоги.

Перед реалізацією даного методу модернізації системи опалення фахівці компанії «Теплоторія» здійснять необхідні теплотехнічні розрахунки, на підставі яких буде прийнято рішення про раціональність заміни обладнання.

Установка автоматики

Як відомо, витрата палива котла цілком залежить від режиму його роботи. Погодозалежна автоматика дозволяє змінювати режим роботи котельні установки в залежності від температури повітря на вулиці і в опалювальних приміщеннях. У комплект такої автоматики входять:

  • температурні датчики;
  • привід на триходовий клапан теплогенератора;
  • сервопривід на змішувальний вузол.

Як показала практика, при використанні погодозалежної автоматики в системі опалення економія енергоносіїв становить 25 – 30%.

Важливо розуміти, що далеко не всі застарілі моделі котлоагрегатів підтримують установку автоматики. Саме тому перед реалізацією даного методу модернізації системи опалення настійно рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями нашої компанії.

Серед обов’язкових заходів з термомодернізації системи опалення можна виділити установку керуючої автоматики. Таке обладнання дозволяє програмувати температуру в приміщеннях, знижуючи її на період відсутності людей.  У будь-якому приватному будинку є приміщення, якими користуються не регулярно. Зниження в них температури повітря всього на 1°С дозволяє зменшити споживання енергоносіїв на 6%.

Удосконалення системи опалення полягає у створенні окремих опалювальних контурів для кожної зони, оснащення їх невеликими насосами, управління якими буде здійснюватися зональним контролером. Сучасні системи оснащуються бездротовою технологією передачі даних, що дає можливість управляти температурою споживачів без порушення оздоблення приміщень.

Раціональне використання електричної енергії

В період міжсезоння більшість наших співвітчизників опалюють житлові та робочі приміщення за допомогою електричних обігрівачів: тепловентиляторів, конвекторів та ін. Фахівці компанії «Теплоторія» наполягають, що електрику можна використовувати значно ефективніше, встановивши в якості теплогенератора тепловий насос повітря-повітря або повітря-вода.

По своїй суті, будь-яка спліт-система з можливістю роботи на обігрів, може вважатися тепловим насосом повітря-повітря. Однак таке обладнання навіть оснащене «зимовим комплектом» не може повноцінно працювати через промерзання теплообмінника зовнішнього блоку. Завдяки конструктивним особливостям, наявності погодозалежної автоматики і масі додаткових опцій, сучасний тепловий насос повітря-повітря може тривалий час ефективно працювати при низьких температурах, значно знижуючи витрати на опалення.

За своєю ефективністю найбільш потужні моделі теплових насосів повітря-повітря можна порівняти з геотермальними системами. Різниця – в методі вилучення теплової енергії і способах установки випарного контуру. Якщо передбачається модернізація системи опалення в будівлі, де відсутня можливість проведення первинного теплообмінника, то раціонально використовувати тепловий насос повітря-повітря. Якщо необхідно проведення заходів щодо поліпшення опалення в приватних будинках і котеджах, то рекомендується звернути увагу на геотермальні системи.

Багаторічний досвід фахівців компанії «Теплоторія» в модернізації систем опалення повністю доводить ефективність установки теплових насосів в якості основного теплогенератора. Такий метод значного зниження витрат на опалення є найпростішим для реалізації і доступним за вартістю.

Прийнявши рішення про замовлення послуги з модернізації системи опалення в компанії «Теплоторія» ви отримаєте: дослідження приміщення на тепловтрати; виявлення недоліків існуючої опалювальної системи, оптимальне рішення проблеми з економічним обґрунтуванням, грамотний підбір обладнання та чітке виконання робіт у встановлені договором строки. Ми дорожимо кожним клієнтом!

Замовити модернізацію систем опалення

Звернувшись до нас ви на 100% можете бути впевнені в успішній реалізації проекту, чіткому і якісному виконанні поставлених завдань.