Наша проектно-інженерна компанія розробляє, встановлює і обслуговує інженерні мережі в будівлях і об’єктах з 2007 року. Разом з модернізацією інженерних систем відбувався розвиток нашої організації.

Отже, ми вкладемо дуже багато зусиль у напрямок нашої діяльності, щоб іти в ногу с технологіями і новітнім обладнанням в першу чергу для економічної вигоди наших замовників.

Мы даємо гарантії на всі роботи, тому що наша команда — це найкращі фахівці, які працюють в компанії з початку її створення і досягають своєї майстерності завдяки постійному покращенню навиків. А також ми впевнені в якості матеріалів і обладнання, оскільки довіряємо виробникам зі світовою репутацією.

Дотримуючись інтересів та побажань клієнта, ми надаємо індивідуальний підхід до кожного замовника. А завдяки високому рівню виконання робіт, сучасним вирішенням складних завдань і здачі об’єктів в призначені терміни, ми розширюємо коло наших постійних клієнтів.

Звертаючись до нас, Ви зможете отримати повний спектр послуг, які ми надаємо: складання технічного завдання, створення інженерного проекту, поставка обладнання та матеріалів, їх монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне обслуговування протягом експлуатації інженерних систем.

Багатий досвід і солідна кваліфікація компанії підтверджується великою кількістю реалізованих об’єктів та після задоволених клієнтів

Наша організація здійснює свою діяльність в наступних напрямках: опалення, водопостачання, каналізаційні системи, системи вентиляції та кондиціонування.

Використовуємо обладнання найкращих виробників

Viessmann
Vaillant
Rehau
Protherm
Nibe
Mitsubishi Electric
Kospel
Kermi
General Fittings
Drazice
Buderus
АКВА-ПЕКС