Додатковий обігрів і його рівномірний розподіл по всій площі приміщення можна добитися при правильному монтажі кабельної теплої підлоги. Така система дозволяє регулювати температуру на свій розсуд, створюючи комфортні температурні умови в квартирі або приватному будинку. Завдяки компанії Теплоторія, стає можлива реалізація підлогового опалення в Києві за прийнятними цінами і в короткі терміни.

Хочете дізнатися, скільки буде коштувати ваш проект? Залиште заявку та отримайте детальний розрахунок!

Конструкція кабельної теплої підлоги

В якості елементів обігріву електричної кабельної теплої підлоги виступають дроти різного перетину, що мають нагрівальні жили. При пошкодженні будь-якого з них, падає ефективність роботи всієї системи в цілому. Тому укладання кабелів виконується в стяжку оптимальної товщини, що витримує великі навантаження. Тут важливо розрахувати який шар накладати, при занадто товстому нанесенні, підлога може прогріватися в повному обсязі або взагалі не справлятися з поставленим завданням.

Виходячи з особливостей монтажу кабельної теплої підлоги, слід дотримуватися певної послідовності дій:

 • Складання проекту майбутньої системи обігріву, на підставі індивідуальних особливостей приміщення;
 • Підготовка основи підлоги з супутніми роботами з демонтажу старого покриття;
 • Укладання теплоізоляційного шару;
 • Підключення датчика по регулюванню температури;
 • Укладання нагрівальних кабелів;
 • Стяжка;
 • Фінішне покриття.

Компанія Теплоторія настійно рекомендує встановлювати термостат і температурний датчик підлоги. Пряме приєднання кабелів до електрики, передбачає відсутність можливості регулювання потужності, а обігрів буде завжди працювати на максимально можливій напрузі, що з часом призведе до перегріву і виходу з ладу. Тому при установці, після підготовчих етапів, слід монтувати термостат.

Схеми укладання

До термостата здійснюється підведення силових кабельних кінців, залишаючи при цьому муфти в стяжці. Укладання виконується змійкою або равликом, в залежності від типу приміщення і видів гріючих кабелів:

 • Одножильний;
 • Двожильний;
 • Три одножильних;

Крок укладання проводів розраховують, виходячи з необхідної потужності. Чим ближче монтуються кабелі, тим більша тепловіддача. Мінімальна відстань не може бути менше 5 сантиметрів, а максимальне не повинно перевищувати 30 сантиметрів. Дистанція між кабелями залежить від типу кімнат, наприклад в спальні або дитячій крок роблять мінімальним.

Датчик регулювання температури монтується на стіні, а дроти до нього підводять від терморегулятора через спеціальний гофрований шланг. Розташування датчика має бути між двома кабелями по центру.

Установка і підключення

Укладання кабельної теплої підлоги відноситься до одного з видів чистових робіт, тому весь процес починається після закінчення оздоблювальних робіт стін і стель. Насамперед обладнується теплоізоляція, яка потрібна для скорочення втрат тепла і перенаправлення основної маси потоків в потрібному напрямку.

Перед укладанням основних контурів обігріву, монтується терморегулятор з подальшим підключенням до нього датчика температури. Регулятор фіксується в зручному місці на стіні, так щоб висота від підлоги перевищувала 30 сантиметрів, а температурний датчик розташовується в підлозі на відстані від 50 до 70 сантиметрів від нього. Потім підводиться кабель нагрівальних елементів теплої підлоги в гофрованій трубі.

Компанія Теплоторія обладнує монтовані системи кабельних теплих підлог в Києві надійними регуляторами зі зручною індикацією. З її допомогою можна відстежувати роботу всіх нагрівальних елементів, своєчасно фіксуючи збої, що виникають  і запобігаючи неполадки.

Технології монтажу кабельної теплої підлоги

Цей різновид теплих підлог може використовуватися з різними типами покриття. Найбільш оптимальними варіантами фінішного оздоблювального покриття виступають:

 • Ламінат;
 • Дерев’яні конструкції;
 • Лінолеум;
 • Керамічна плитка.

Після завершення підготовчих робіт і складання проекту майбутньої системи опалення підлоги, можна починати процес монтажу кабельної теплої підлоги. Команда фахівців з Теплоторія в Києві працює за перевіреною і зарекомендованою себе схемою:

 1. Укладання теплоізоляційного шару на основу.
 2. Монтаж датчика температури з терморегулятором.
 3. Нанесення розмітки, що визначатиме крок укладання кабелів, і відповідно до якої буде виконуватися монтаж контурів кабельних елементів.
 4. Попередній запуск, з метою випробувань цілісності всієї конструкції і перевірки тепловіддачі, на підставі якої наноситься певний шар стяжки.
 5. Монтаж фінішного оздоблювального покриття.

Весь процес проектування і подальших робіт вимагає персоналу з певними навичками в галузі опалення та монтажу електричних теплих підлог. Ігнорування певних вимог, може привести до додаткових витрат і майбутнього виходу з ладу всієї системи обігріву.

У бетонну стяжку

Товщина стяжки, що заливається є надзвичайно важливим параметром. Від цього буде залежати, які фінальні оздоблювальні матеріали можна використовувати і наскільки рівномірним буде обігрів приміщення.

Перед самою заливкою, всю систему кабельного обігріву необхідно перевірити, для цього проводяться пуско-налагоджувальні заходи. Після цього замальовується схема укладання кабелів з розміткою з’єднувальних муфт і інших важливих елементів. Це дозволить проводити ремонтні роботи, в разі неполадок або збоїв в роботі з найменшими витратами і без небезпеки пошкодити дроти, розташовані під стяжкою.

В процесі нанесення цементного розчину, важливо не допускати утворення повітряних кишень, які значно погіршують тепловіддачу. Готова суміш рівномірно розподіляється по поверхні, з дотриманням загальноприйнятих технологій. Користуватися обігрівом підлоги можна після повного висихання розчину.

Під плитку

Тепла електрична кабельна підлога може бути реалізована як одножильним, так і двожильним проводом. Відразу після закріплення всіх контурів за заздалегідь підготовленим проектом, проводиться заливка бетонної стяжки шаром від 3 до 5 сантиметрів. Така товщина обумовлена ​​фінішним оздоблювальним покриттям у вигляді плитки, після укладання якої рівень підлоги збільшиться на кілька сантиметрів.

У компанії Теплоторія знають, як правильно реалізувати монтаж кабельної теплої підлоги під плитку в Києві, щоб тепло рівномірно розподілялося по всьому приміщенню. Керамічна плитка є хорошим вибором, завдяки своїм теплопровідним характеристикам.

Під ламінат

Представлений тип покриття має більш низьку температуру, через що в більшості випадків при виборі цього варіанту фінального покриття, відразу продумують монтаж кабельної теплої підлоги. Ламінат має ряд переваг, завдяки яким користується великою популярністю:

 • Простота в видаленні плям;
 • Не вигорає від сонячних променів;
 • Володіє високим опором до пошкоджень механічного характеру;
 • Не накопичує статичну електрику;
 • Підвищена міцність;
 • Менше проблем з тваринами.

Вирішивши використовувати ламінат, необхідно проконсультуватися з фахівцями з Теплоторія, які підкажуть, які саме види покриття підійдуть для теплої підлоги. Існують певні різновиди, які гарно переносять постійний вплив високої температури і не піддаються деформації.

Ціна на монтаж кабельного теплої підлоги

В теплих підлогах електричного типу, в якості нагрівального елементу виступає спеціальний кабель різного перетину. Залежно від особливостей приміщення і бажаного результату за температурними режимами, підбирається певний варіант проводів і комплектуючих до них. Перелік робіт, з яких формується фінальна ціна:

 • Теплоізоляція;
 • Заливка бетонної стяжки;
 • Проектні роботи;
 • Прокладка контурів теплої підлоги;
 • Монтаж терморегулятора і датчика температури.

Звичайно, що чим більше площа кімнати, в якій планується реалізувати обігрів підлоги, тим більші витрати. Крім оплати монтажних робіт, слід брати до уваги вартість всіх витратних матеріалів, економія на яких не завжди є доцільною.

Переваги та недоліки кабельного теплої підлоги

Зупинивши вибір на електричному обігріві підлоги в приміщенні, слід звернути увагу на явні плюси, які вигідно виділяють представлену технологію опалення на тлі інших:

 • Немає жорстких обмежень на установку, як у випадку з водяними теплими підлогами;
 • Можливість використання практично з будь-яким оздоблювальним покриттям;
 • Точне регулювання температурного режиму, завдяки наявності спеціального датчика;
 • Рівномірний прогрів всієї кімнати;
 • Немає необхідності в додатковому обладнанні для функціонування;
 • Безпека в експлуатації.

Як і у всіх інших подібних систем обігріву, є і свої недоліки:

Збільшені витрати на електроенергію в процесі користування;

 • Складність в установки, необхідне звернення до фахівців по системам опалення;
 • При укладанні, висота приміщення може скоротитися до 20 сантиметрів.

Вирішивши обладнати своє житло сучасною кабельно системою підігріву підлоги, варто звернути увагу на команду фахівців Теплоторія в Києві. Монтажні роботи виконуються швидко, з дотриманням побажань клієнта і виходячи з фінансових можливостей замовника.

Замовити монтаж кабельної теплої підлоги

Звернувшись до нас ви на 100% можете бути впевнені в успішній реалізації проекту, чіткому і якісному виконанні поставлених завдань.